CMF20100K00JNEB
Vishay Dale
Prodotto No:
CMF20100K00JNEB
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 100K OHM 1W 5% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 kOhms
Series CMF
Power (Watts) 1W