CMF203K3000GNEB
Vishay Dale
Prodotto No:
CMF203K3000GNEB
Descrizione:
RES 3.3K OHM 1W 2% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 kOhms
Series CMF
Power (Watts) 1W