CMF5512R400FKR6
Vishay Dale
Prodotto No:
CMF5512R400FKR6
Descrizione:
RES 12.4 OHM 1/2W 1% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 12.4 Ohms
Series CMF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W