CMF551M6900BEEK
Vishay Dale
Prodotto No:
CMF551M6900BEEK
Descrizione:
RES 1.69M OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.69 MOhms
Series CMF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W