CMF6034K800FKEK
Vishay Dale
Prodotto No:
CMF6034K800FKEK
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 34.8K OHM 1W 1% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 34.8 kOhms
Series CMF
Power (Watts) 1W