CMF603K6000GHBF
Vishay Dale
Prodotto No:
CMF603K6000GHBF
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 3.6K OHM 1W 2% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.6 kOhms
Series CMF
Power (Watts) 1W