CMF653K3000JNR611
Vishay Dale
Prodotto No:
CMF653K3000JNR611
Descrizione:
RES 3.3K OHM 1.5W 5% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 kOhms
Series CMF
Power (Watts) 1.5W