CMF65470K00DEEA
Vishay Dale
Prodotto No:
CMF65470K00DEEA
Descrizione:
RES 470K OHM 1.5W 0.5% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 kOhms
Series CMF
Power (Watts) 1.5W