CMF70100R00FKEB
Vishay Dale
Prodotto No:
CMF70100R00FKEB
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 100 OHM 1.75W 1% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 Ohms
Series CMF
Power (Watts) 1.75W