Casa / Fixed Inductors / CML0306-2N2-SNH
minImg
CML0306-2N2-SNH
Delta Electronics/Cyntec
Prodotto No:
CML0306-2N2-SNH
Pacchetto:
0201
Descrizione:
FIXED IND 2.2NH 620MA 200MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 4 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.013" (0.33mm)
Tolerance ±0.3nH
Current Rating (Amps) 620 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.61mm x 0.31mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0201
Ratings -
DC Resistance (DCR) 200mOhm Max
Inductance 2.2 nH
Series CML0306
Type Thin Film
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Frequency - Self Resonant 6GHz