CMLB104T-3R3MS
Delta Electronics/Cyntec
Prodotto No:
CMLB104T-3R3MS
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 10A 12 MOHM SMD
In magazzino : 841
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 13.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 10 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.427" L x 0.394" W (10.85mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 12mOhm Max
Inductance 3.3 µH