CMR03F111GOCM
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
CMR03F111GOCM
Descrizione:
CAP MICA 110PF 300V RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.220" (5.60mm)
Tolerance ±2%
Lead Spacing 0.118" (3.00mm)
Voltage - Rated 300 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.272" L x 0.150" W (6.90mm x 3.80mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 110 pF