CMR04C9R0DPDR
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
CMR04C9R0DPDR
Descrizione:
CMR MICA
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.331" (8.40mm)
Tolerance ±0.5pF
Lead Spacing 0.150" (3.80mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.358" L x 0.189" W (9.10mm x 4.80mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 9 pF