CMR05E220JODM
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
CMR05E220JODM
Descrizione:
CAP MICA 22PF 500V RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.358" (9.10mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.224" (5.70mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 22 pF