CMR06F132JODM
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
CMR06F132JODM
Descrizione:
CAP MICA 1300PF 500V RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.520" (13.20mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.350" (8.90mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.661" L x 0.220" W (16.80mm x 5.60mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 1300 pF