CMR06F432JPDM
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
CMR06F432JPDM
Descrizione:
CMR MICA
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.571" (14.50mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.350" (8.90mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.689" L x 0.331" W (17.50mm x 8.40mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 4300 pF