CMR08F513JPDR
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
CMR08F513JPDR
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.917" (23.30mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 1.051" (26.70mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.480" L x 0.469" W (37.60mm x 11.90mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 0.051 µF