CMR08F623FPCM
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
CMR08F623FPCM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.917" (23.30mm)
Tolerance ±1%
Lead Spacing 1.051" (26.70mm)
Voltage - Rated 300 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.469" L x 0.449" W (37.30mm x 11.40mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 0.062 µF