CMR08F753GPAR
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
CMR08F753GPAR
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.909" (23.10mm)
Tolerance ±2%
Lead Spacing 1.051" (26.70mm)
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.469" L x 0.441" W (37.30mm x 11.20mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 0.075 µF