CMR08F823GOAM
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
CMR08F823GOAM
Descrizione:
CAP MICA 82000PF 100V RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.917" (23.30mm)
Tolerance ±2%
Lead Spacing 1.051" (26.70mm)
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.480" L x 0.461" W (37.60mm x 11.70mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 0.082 µF