Casa / Speakers / CMS-160925-078L100B-67
minImg
CMS-160925-078L100B-67
CUI Devices
Prodotto No:
CMS-160925-078L100B-67
Produttore:
CUI Devices
Descrizione:
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 90DB
In magazzino : 273
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Frequency Range 100 Hz ~ 20 kHz
Shape Rectangular
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Power - Rated 700 mW
Technology Magnetic
Frequency - Self Resonant 550Hz
Mfr CUI Devices
Material - Cone Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Efficiency - Type Sound Pressure Level (SPL)
Distortion Rating -
Efficiency - dBA 90.00
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Termination Wire Leads with Connector
Size / Dimension 0.630" L x 0.354" W (16.00mm x 9.00mm)
Material - Magnet Nd-Fe-B
Series CMS
Type General Purpose
Power - Max 1 W
Port Location Top
Package Tray
Impedance 8 Ohms
Base Product Number CMS-160925
Efficiency - Testing 700mW/100mm