CN0603K14G
EPCOS - TDK Electronics
Prodotto No:
CN0603K14G
Descrizione:
VARISTOR 22V 30A 0603
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Varistor Voltage (Min) 19.8 V
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 22 V
Varistor Voltage (Max) 24.2 V
Series -
Energy 0.2J
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Maximum AC Volts 14 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 18 V
Current - Surge 30 A