CNF43JTFX1000
Viking Tech
Prodotto No:
CNF43JTFX1000
Produttore:
Viking Tech
Pacchetto:
1206
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
ARRAY RES 100R 5% 1/10W 0603X4
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.061" W (3.20mm x 1.55mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Series CNF
Power Per Element 100mW