COG-C144MVGI-08
Varitronix
Prodotto No:
COG-C144MVGI-08
Produttore:
Varitronix
Descrizione:
LCD DISPLAY 128X128 CSTN TRANSMS
Guida per l'utente
Touchscreen -
Viewing Area 28.10mm W x 28.20mm H
Dot Pixels 128 x 128
Display Mode Transmissive
Product Status Obsolete
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 1.44" (36.57mm)
Series -
Display Type CSTN - Color Super-Twisted Nematic
Backlight LED - White
Background Color -
Mfr Varitronix
Dot Size 0.17mm W x 0.20mm H
Package Tray
Interface I²C
Dot Pitch 0.20mm W x 0.21mm H