CONSMA013.062-G
Linx Technologies Inc.
Prodotto No:
CONSMA013.062-G
Descrizione:
SMA MALE BOARD EDGE, MNT 0.062"
In magazzino : 664
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Center Contact Plating Gold
Dielectric Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Center Contact Material Brass
Ingress Protection -
Mating Cycles 500
Voltage Rating 1000 V
Product Status Active
Includes -
Number of Ports 1
Mfr Linx Technologies Inc.
Connector Type Plug, Male Pin
Features -
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Insertion Loss -
Mounting Type Board Edge, End Launch; Panel Mount
Fastening Type Threaded
Mounting Feature -
Series -
Cable Group -
Body Material Brass
Connector Style SMA
Housing Color Gold
Shield Termination Solder
Package Tray
Body Finish Gold
Impedance 50Ohm
Contact Termination Solder
Frequency - Max 18 GHz