CP0010500R0JB14
Vishay Dale
Prodotto No:
CP0010500R0JB14
Descrizione:
RES 500 OHM 10W 5% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 500 Ohms
Series CP
Power (Watts) 10W