Casa / Resonators / CP3M580000S047
minImg
CP3M580000S047
TGS
Prodotto No:
CP3M580000S047
Produttore:
TGS
Descrizione:
CERAMIC RES 3.58MHz 47pF SMD6030
Guida per l'utente
Frequency Tolerance ±0.5%
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Frequency Stability ±0.3%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.118" W (6.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Series CRTP
Type Ceramic
Package / Case 3-SMD, No Lead
Mfr TGS
Frequency 3.58 MHz
Capacitance 47 pF
Features Built in Capacitor
Height 0.067" (1.70mm)
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 60 Ohms