CPCF03430R0JE66
Vishay Dale
Prodotto No:
CPCF03430R0JE66
Produttore:
Vishay Dale
Descrizione:
RES 430 OHM 3W 5% RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 225°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.984" (24.99mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Resistance 430 Ohms
Series CPCF
Power (Watts) 3W