CPD1495-220M
CODACA
Prodotto No:
CPD1495-220M
Produttore:
CODACA
Descrizione:
HIGH CURRENT INDUCTORS FOR AUDIO
In magazzino : 622
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 9.2A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.630" (16.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.551" L x 0.374" W (14.00mm x 9.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 17mOhm Max
Inductance 22 µH