Casa / TVS Diodes / CPDZD3V3HE-HF
minImg
CPDZD3V3HE-HF
Comchip Technology
Prodotto No:
CPDZD3V3HE-HF
Produttore:
Comchip Technology
Pacchetto:
0201/DFN0603
Descrizione:
DIODE ESD 3.3VWM 80W DFN0603-2L
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 8A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 10pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 3.8V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 80W
Product Status Active
Supplier Device Package 0201/DFN0603
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 10V
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 3.3V (Max)