Casa / Common Mode Chokes / CPFC74NP-PS03H2A25
minImg
CPFC74NP-PS03H2A25
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CPFC74NP-PS03H2A25
Descrizione:
CMC 2.5A 2LN 300 OHM SMD
In magazzino : 46353
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -
DC Resistance (DCR) (Max) 120mOhm (Typ)
Impedance @ Frequency 300 Ohms @ 160 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.374" L x 0.224" W (9.50mm x 5.70mm)
Height (Max) 0.200" (5.08mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CPFC
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, 4 Gull Wing
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 2.5A