CPI-4232C-120
CUI Devices
Prodotto No:
CPI-4232C-120
Produttore:
CUI Devices
Descrizione:
BUZZER PIEZO 12V 42.5MM PNL MNT
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Input Type DC
Height - Seated (Max) 1.299" (33.00mm)
Approval Agency -
Duration -
Termination Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm)
Voltage - Rated 12 V
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.673" Dia (42.50mm)
Current - Supply 8 ~ 24mA
Product Status Active
Voltage Range 8 ~ 18V
Ratings -
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series CPI
Sound Pressure Level (SPL) 95dB @ 18V, 60cm
Technology Piezo
Mfr CUI Devices
Frequency 2.9kHz