CPL15R0700JB31
Vishay Dale
Prodotto No:
CPL15R0700JB31
Descrizione:
RES 0.07 OHM 5% 15W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.875" L x 0.500" W (47.63mm x 12.70mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 70 mOhms
Series CPL
Power (Watts) 15W