Casa / Oscillators / CPPC7L-BP-25.0PD
minImg
CPPC7L-BP-25.0PD
Cardinal Components Inc.
Prodotto No:
CPPC7L-BP-25.0PD
Descrizione:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series FIPO™ CPP
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 25 MHz