CPR03R3300KE14
Vishay Dale
Prodotto No:
CPR03R3300KE14
Descrizione:
RES 0.33 OHM 3W 10% RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.375" (9.53mm)
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm)
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 330 mOhms
Series CPR
Power (Watts) 3W