CPR104R700KF10
Vishay Dale
Prodotto No:
CPR104R700KF10
Produttore:
Vishay Dale
Descrizione:
RES 4.7 OHM 10W 10% RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.360" (9.14mm)
Tolerance ±10%
Size / Dimension 1.888" L x 0.375" W (47.96mm x 9.53mm)
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 4.7 Ohms
Series CPR
Power (Watts) 10W