CPR20180R0JE10
Vishay Dale
Prodotto No:
CPR20180R0JE10
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Radial Lead
Descrizione:
RES 180 OHM 20W 5% RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) 0.531" (13.50mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 2.461" L x 0.492" W (62.51mm x 12.50mm)
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 180 Ohms
Series CPR
Power (Watts) 20W