CPW1510K00JE14
Vishay Dale
Prodotto No:
CPW1510K00JE14
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 10K OHM 15W 5% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.875" L x 0.500" W (47.62mm x 12.70mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 kOhms
Series CPW
Power (Watts) 15W