CR01274J
Meritek
Prodotto No:
CR01274J
Produttore:
Meritek
Descrizione:
RES SMD 270K OHM 5% 1W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Ratings -
Resistance 270 kOhms
Series CR
Power (Watts) 1W