CR0603-16W-1304FT
Venkel
Prodotto No:
CR0603-16W-1304FT
Descrizione:
RES 1.3M OHM 1% 1/16W 0603
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings -
Resistance 1.3 MOhms
Series CR
Power (Watts) 0.063W, 1/16W