CR08431J
Meritek
Prodotto No:
CR08431J
Descrizione:
RES SMD 430 OHM 5% 1/4W 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Ratings -
Resistance 430 Ohms
Series CR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W