CR1102H7.3F100
CIT Relay and Switch
Prodotto No:
CR1102H7.3F100
Descrizione:
SWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 50V
In magazzino : 1801
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Ingress Protection -
Actuator Length, Right Angle -
Product Status Active
Actuator Orientation Top Actuated
Operating Force 100gf
Mfr CIT Relay and Switch
Illumination Non-Illuminated
Features -
Contact Rating @ Voltage 0.05A @ 50VDC
Illumination Type, Color -
Switch Travel 0.25mm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Actuator Height off PCB, Vertical 7.30mm
Termination Style PC Pin
Actuator Type Standard
Circuit SPST-NO
Outline 6.20mm x 6.20mm