CR1206FB1M5S01
Aillen
Prodotto No:
CR1206FB1M5S01
Produttore:
Aillen
Pacchetto:
1206
Descrizione:
RES 1.5M OHM 1% 1/4W 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 1.5 MOhms
Series CR06
Power (Watts) 0.25W, 1/4W