CR14250SE-FT
FDK America, Inc., a member of Fujitsu Group
Prodotto No:
CR14250SE-FT
Descrizione:
BATTERY LITHIUM 3V CR14250
In magazzino : 4773
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Storage/Refrigeration Temperature Room Temperature
Termination Style PC Pin (Horizontal Mount)
Discharge Rate 0.5mA
Battery Cell Size CR14250
Voltage - Rated 3 V
Size / Dimension 0.57" Dia x 0.98" H (14.5mm x 25.0mm)