CR4810-250
CR Magnetics Inc.
Prodotto No:
CR4810-250
Produttore:
CR Magnetics Inc.
Descrizione:
TRANSDUCER VOLTAGE 24VDC
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Termination Style Screw Terminal
Response Time 250ms
Approval Agency CE, cURus
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Series CR4800
Accuracy 0.5%
Type Average RMS AC Voltage Transducer
Voltage - Supply 24VDC
Output 0 ~ 5VDC
Mfr CR Magnetics Inc.
Input Range 0 ~ 250VAC
Isolation 2500VDC