CR75NP-680KC
Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
CR75NP-680KC
Descrizione:
FIXED IND 68UH 850MA 280MOHM SMD
In magazzino : 7937
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 850 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 280mOhm Max
Inductance 68 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 11MHz