CR8450-1000
CR Magnetics Inc.
Prodotto No:
CR8450-1000
Produttore:
CR Magnetics Inc.
Descrizione:
CURR SENSE XFMR 100A IN-LINE
In magazzino : 9128
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Frequency Range 20Hz ~ 1kHz
Current Ratio 1000:1
Termination Style Wire Leads
Height - Seated (Max) 0.550" (13.97mm)
Current Rating (Amps) 100 A
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Size / Dimension 1.700" L x 1.450" W (43.18mm x 36.83mm)
Product Status Active
Weight -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 21Ohm