CRCR0EJF10KS01
Aillen
Prodotto No:
CRCR0EJF10KS01
Produttore:
Aillen
Pacchetto:
01005
Descrizione:
RES 10K OHM 5% 1/32W 01005
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.006" (0.15mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 01005
Resistance 10 kOhms
Series CR0E
Power (Watts) 0.03W, 1/32W