CRCW040224K3CHEDP
Vishay Dale
Prodotto No:
CRCW040224K3CHEDP
Descrizione:
RES SMD 24.3K OHM 1/16W 0402
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±0.25%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 24.3 kOhms
Series CRCW-P
Power (Watts) 0.063W, 1/16W