CRCW20101M30JNEF
Vishay Dale
Prodotto No:
CRCW20101M30JNEF
Descrizione:
RES SMD 1.3M OHM 5% 3/4W 2010
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.3 MOhms
Series CRCW
Power (Watts) 0.75W, 3/4W